www.nettime.org
Nettime mailing list archives

[Nettime-nl] programma STRP Festival bekend
Arjan on Wed, 1 Feb 2006 10:15:00 +0100 (CET)


[Date Prev] [Date Next] [Thread Prev] [Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

[Nettime-nl] programma STRP Festival bekend


Bij deze de programmering van het nieuwe kunst & technologie festival STRP. Het festival vindt plaats van 24 tm 26 maart op het voormalig Philips terrein, Strijp-S.

Binnenkort meer informatie op www.strp.nl.

 

ROBOTICS

Amorphic RobotWorks (USA)                     Inflatable Bodies

Robotlab (GER)                                      Juke_bots

Bill Vorn (CAN)                                      Pre-Hysterical Machine

Pascal Glissmann, Martina Höfflin (GER)      Electronic Life Forms (ELF)

Garnet Hertz (USA)                                Cockroachbot

Gijs van Bon                                          Arabesk #23

Time's up/HRL (AUT)                               Bar Bot 

Dr. Christoph Bartneck (GER)                    eMuu

Robbert Smit, Graham Smith, HKU             Telemoby

Björn Schülke (GER)                                Nervous

Markus Lerner, Andre Stubbe (GER)           Outerspace

Michiel van Overbeek                              Nazarenos

Lara Greene (UK)                                   You Move Me

Fred Abels & Mirjam Langemeijer               Dirk

 

INTERACTIVE ART

Marnix de Nijs                                       RMR (runmotherfuckerrun)

C6 (UK)                                               Want & Need

//////////fur//// (GER)                              PainStation

Marnix de Nijs &  Edwin van der Heide        Spatial Sounds

Mateusz Herczka                                   44\13

Debbie Does                                         Cockroach Lounge

Walter Langelaar                                    SUB-OBJECT_2.1

Raymond Deirkauf, Beyond Expression        Ray's

Aldje van Meer en Radboud Mens              Realsound

Kim Boekhout van Solinge                        Ruissimulatie

David Kousemaker                                  TouchMe

Prohaska, Sägmüller, Demblin (AUT)           Unplugger v1.1 - Plug In to Black Out

Prohaska (AUT)                                     KRFTWRK

Crew                                                   Degenerator 2.0                                    

 

MUSIC

Dj's

Jeff Mills (USA) Nederlandse première DJV-set, Derrick May (USA), Daniel Wang (USA), DJ Krust (UK), 

Addictive TV (DVJ Set, UK), Lady Aida, Steffie, Martyn (DJ Pan), Robob, Rick Angel, Ari Daily, Caz One

Live

Karl Bartos (Ex-Kraftwerk, GER), Mouse on Mars (GER), DMX Krew (UK), Atom Heart (GER / CHI), Octave One (USA)

Joris Voorn, Secret Cinema, Zeena Parkins & Ikue Mori (USA), Beautyon (UK), Daniel Wang (USA), Kettel, Geigercounting

Dijf Sanders (BE), Dexter, Like a Tim, Vert (GER, UK), Drillem, Taeji Sawai (JPN), Ella Bandita, Jamie Hodge (USA) & Yutaka Makino (JPN)

Vince Vice and the Raiders of the Lost Cause, David Grubbs (USA), Solid Decay

 

VISUALS

Live Cinema

Skoltz Kolgen (CAN), Telcosystems, Eye of the Pilot (UK) , Rotor (BE), Optical Machines, Videoboxing 

Video-art/art videoclips

Addictive TV (UK)                                   Cinefeel         

Addictive TV (UK)                                  Mixmasters

Addictive TV (UK)                                  Optronica                          

WORM                                                  Live Cinema DVD 1

 

Live visuals & presentations by Holland-Interactive

Special light installation by Har Hollands




Films

Fritz Lang (GER)                                    Metropolis

Fred M. Wilcox (USA)                             Forbidden Planet

Mamoru Oshii (JPN)                                Ghost in the Shell 2

Het uur van de wolf                               Op zoek naar een vergeten toepassing (over Dick Raaijmakers)

Lesic, Lindgreen & Pancras                      When I sold my soul to the machine 

Len Lye (NZL)                                       Birth of a Robot

Lillian Schwartz (USA)                            Pixilliation

Robert Seidel  (GER)                               Grau

Phillipp Hirsch (GER)                              In

Alexander Rutterford (UK)                        Gantz Graf

Alexander Rutterford  (UK)                       3Space

Johnny Hardstaff (UK)                            Future of Gaming

George Melies (FRA)                              Le Voyage dans la Lune

 

OTHER

Theatre

Pipslab                                                 The washing powder conspiracy

Crew (BE)                                             _U

Eboman                                               SampleMadnesS

Space InvasiON                                     Breakdancing  

Workshop

Ralf Schreiber, Tina Tonagel and               'Chirping and Crawling' Robotworkshop

Christian Faubel (GER)         

Lectures

Karl Bartos (Ex Kraftwerk, GER), Bas Haring, Dirk van Weelde, Dr. Christoph Bartneck (GER), Jamie Hodge (USA), Kees Tazelaar

Koert van Mensvoort, Peter Verhelst (BE), Hans Beekmans

Vriendelijke groet,

Arjan van de Water 

Stichting STRP

P.O. Box 272 / 5600 AG EINDHOVEN / The Netherlands

Tel: +31 40 2367228 / Fax: +31 40 2377676 / GSM: +31 6 28 33 76 21

WWW.STRP.NL <http://www.strp.nl/> 

 

______________________________________________________
* Verspreid via nettime-nl. Commercieel gebruik niet
* toegestaan zonder toestemming. <nettime-nl> is een
* open en ongemodereerde mailinglist over net-kritiek.
* Meer info, archief & anderstalige edities:
* http://www.nettime.org/.
* Contact: Menno Grootveld (rabotnik {AT} xs4all.nl).