www.nettime.org
Nettime mailing list archives

[Nettime-nl] schrijf je nu in voor het grote network theory event! (28 j
Geert Lovink on Mon, 23 Apr 2007 10:02:35 +0200 (CEST)


[Date Prev] [Date Next] [Thread Prev] [Thread Next] [Date Index] [Thread Index]

[Nettime-nl] schrijf je nu in voor het grote network theory event! (28 juni, de zwijger)


http://www.networkcultures.org/networktheory/

Thursday 28 June - Public Event

Location:
De Zwijger Warehouse grote zaal

9:30
Doors open, coffee & tea

10:00
Welcome by Geert Lovink, Richard Rogers, Jan Simons

10:30 – 13:00
Morning session
Moderator: Richard Rogers

Siva Vaidhyanathan
Tiziana Terranova
Wendy Chun

13:00 – 14.00
LUNCH

14:00 – 15:30
Early afternoon session
Moderator: Geert Lovink

Alan Liu
Anna Munster
Martin Kearns

15:30 – 16:00
TEA/COFFEE

16:00 – 17:30
Late afternoon session

Warren Sack
Olia Lialina
Florian Cramer

Friday June 29

Locations:
UvA Oude Manhuispoort (OMHP)
UvA Turfdraagsterpad

9:30 – 9:45
Introduction by Geert Lovink, Richard Rogers and Jan Simons at UvA OMHP

9:45 - 11:30
Plenary Session at UvA OMHP
Moderator: Richard Rogers

Nosh Contractor
Valdis Krebs
Katy Börner

11:30 – 13:30
Parallel sessions at UvA Turfdraagsterpad/UvA OMHP

A: Network Theory
Moderator: Geert Lovink

Tincuta Parv
Marianne van den Boomen
Leslie Kavanaugh
Verena Kuni
Mirko Tobias Schaefer

B: The Link
Moderator: Richard Rogers

Iina Hellsten
Astrid Mager
Clifford Tatum & Kirsten Foot
Charli Carpenter
Leah A. Lievrouw & Lilly Nguyen

C: Locative Media
Moderator: Jan Simons

Adrian MacKenzie
Claire Roberge
Nancy Nisbet
Sophia Drakopoulou

13:30 – 14:30
LUNCH

14:30 – 16:30
Parallel sessions at UvA at Turfdraagsterpad/OMHP

A: Networks and Subjectivities

Bernhard Rieder
Michael Goddard
Konstantinos Vassiliou
Franz Beitzinger, Natascha Zowislo and Jürgen Schulz
Ulises Ali Mejias

B: Networking and Social Life

Yukari Seko
Kristoffer Gansing
Alice Verheij
Kimberly de Vries

C: Art and Info-Aesthetics

Olga Kisseleva
Wayne Clements
Jacob Lillemose
Katja Mayer
Olga Goriunova

Saturday June 30

Locations:
UvA Oude Manhuispoort (OMHP)
UvA Turfdraagsterpad

10.00 – 12.00
Parallel sessions at UvA Turfdraagsterpad/UvA OMHP

A: Actor-Network Theory and Assemblage
Moderator: Noortje Marres

Thomas Berker
Adolfo Estalella
Marijke de Valck
Betina Szkudlarek
Michael Dieter

B: Networks and Social Movements

David Garcia
Paolo Gerbaudo
Megan Boler
John Duda

C: The Global and the Local

Ramesh Srinivasan
Jana Nikuljska
Ali Mohammad Javadi
Deborah Wheeler

12:00 - 13:00
LUNCH

13.00 – 15:00
Parallel sessions at UvA Turfdraagsterpad/OMHP

A: Anomalous Objects and Processes

Greg Elmer
Jussi Parikka
John Johnston
Tony Sampson

B: Networks and movements: an interdisciplinary conversation
Moderator: Mario Diani

Claudia Padovani & Elena Pavan
Giorgia Nesti & Matteo Cernison
Stefania Milan
Francesca Forno
Claudius Wageman & Manuela Caiani

C: Mobility and Organization
Moderator: Sebastian Olma

Marga van Mechelen
Jean-Paul Fourmentraux
Desiree Hoving, Gertjan de Werk, Danny Soetanto, Dirk-Jan Peet & Heleen Vreugdenhil
Robert van Boeschoten


15.30 - 17.30
Closing session conference at UvA OMHP

Noortje Marres
Matthew Fuller

If you want to join the (temporary) discussion list on network theory, please visit:
http://listcultures.org/mailman/listinfo/networktheory_listcultures.org



______________________________________________________
* Verspreid via nettime-nl. Commercieel gebruik niet
* toegestaan zonder toestemming. <nettime-nl> is een
* open en ongemodereerde mailinglist over net-kritiek.
* Meer info, archief & anderstalige edities:
* http://www.nettime.org/.
* Contact: Menno Grootveld (rabotnik {AT} xs4all.nl).